Stěhování levně

Stěhování levně - Doprava nábytku

 Jednou z největších výzev při stěhování domů je přeprava nábytku . Nejen, že jsou těžké, ale také zabírají hodně místa, což je zvláště problematické při zvedání schodů nebo nakládání na nákladní auto. Pak není těžké poškození – oděrky nebo praskliny, jejichž stopy s vámi zůstanou léta. Naštěstí se tomu můžete vyhnout tím, že nám svěříte dopravu nábytku a zorganizujete celé stěhování.

Doprava nábytku - v čem je problém?

Proč je přeprava nábytku při stěhování takový problém? Z mnoha důvodů je třeba zmínit například jejich:
 

    hmotnost (zejména skříň, postel nebo lavice), která ztěžuje pohyb,
    velký objem (židle, lavice, stoly, skříně), který extrémně ztěžuje přenášení a přenášení nábytku po schodech,
    jemná struktura - většina nábytku je vyrobena z jemných materiálů náchylných k poškrábání, navíc krabicovitá struktura mnoha z nich způsobuje, že v případě pádu jsou často trvale poškozeny,

    reprezentativní role - nábytek je nejčastěji umístěn na nejexponovanějších místech v bytě a jakékoli poškození má velmi negativní dopad na design interiéru.
 
Přeprava nábytku proto není jednoduchou záležitostí, kterou navíc komplikuje fakt, že některé jsou tak velké, že je bez demontáže nelze z bytu vynést. Také při této operaci je snadné poškodit jemné konstrukční prvky nebo ztratit upevňovací prvky nutné pro následnou montáž. Pro zkušený tým, který nábytek převáží, to samozřejmě není žádná výzva.
 
Doprava nábytku s dovozem - s čím u nás můžete počítat?
 
Jako tým zabývající se komplexní organizací a realizací stěhování Vám efektivně a profesionálně pomůžeme s Vaším nábytkem - bez ohledu na to, zda je ho málo nebo máte obrovskou sbírku. Zkušenosti získané během let nás naučily, jak chránit a stěhovat nábytek bez poškození, efektivně a rychle.
 
Přeprava nábytku je jednou z našich specializací a můžete si být jisti, že najdeme způsob, jak váš stůl, skříň, komodu, postel, skříň, stůl nebo židle zvednout, bezpečně uspořádat a převézt do nového bytu - i když bude vyžadovat rozebrat některé z nich.
 
Nabízíme nejen  levnou dopravu nábytku , ale také garantujeme, že bude doručen přesně ve stejném stavu, v jakém je v opuštěném bytě - vhodná ochrana je základem naší činnosti. Každý transport je navíc vysoce pojištěn – i váš cenný italský nábytek z masivu bude u nás v bezpečí.
 

Zájem? Působíme především ve Varšavě, ale oblast naší působnosti není omezena pouze na hlavní město - pomáháme s hladkými stěhováními po celém Mazovsku. Stěhování Kleks je jednoduchý způsob přepravy nábytku a mnohem více, to vše za velmi přijatelné ceny. Kontaktujte nás a uvidíte, jak snadné to je.

Stěhování Praha

Cény již od 590 Kč.

 

želva suchozemská

Blog / Novinky

Inzerce