Půjčky

 

Realita pro studenty je bohužel taková, že většina vysokoškoláků musí hledat způsoby, jak se dostat k potřebným financím a půjčky jsou pro ně nedostupné. Mezi standardní možnosti patří sociální, eventuálně i prospěchové stipendium a brigádnické výdělky během akademického roku.

Půjčka Praha stipendium

Výše sociálního stipendia se odvíjí od několika faktorů, jako je výše příjmu společně posuzovaných rodinných příslušníků a vzdálenost VŠ od místa bydliště. Student má možnost získat maximálně 7 tisíc měsíčně, což sice není zanedbatelná částka, ale při současných vysokých životních nákladech nemusí být dostačující a v tu chvíli přichází na řadu Půjčka Praha.

Půjčka Praha studijní výsledky

Prospěchové stipendium za výborné studijní výsledky také může trochu pomoci, ale ani zde nelze počítat s vysokými částkami, Půjčka Praha Vám mohou nabídnout více peněz. Každá fakulta a vysoká škola má parametry tohoto stipendia nastaveny jinak, obecně však mají studenti šanci přilepšit si jednorázově o 5 tisíc korun. Když tedy vezmeme v úvahu, že akademický rok trvá 10 měsíců, vychází to na 750 korun měsíčně.

Půjčka Praha poloviční úvazek

Třetí možností je najít si nějakou práci na brigádnický poměr, v lepším případě se zaměstnat na poloviční úvazek (což však bývá podle zkušeností časově velmi stresující řešení). Výše výdělku v tomto případě závisí na podmínkách vašeho zaměstnavatele a často i od vaší šikovnosti. Určit paušálně číslo je velmi těžké, průměrně však slovenský student vydělá na brigádách od 2500 do 5000 měsíčně, pokud pracuje na půl úvazku, výdělky mohou být i vyšší.

želva suchozemská

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky