Betonové ploty

 

Nabízíme Vám tak kompletní servis. U nás dostanete betonové ploty na profesionální úrovni. Naše betonové ploty jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě a pevnosti. Vyrábíme velkou škálu betonových plotů, které lze kombinovat dle Vašeho uvážení.

Betonové ploty materiál

Samozřejmostí u našich betonových plotů je materiál podložený certifikáty. Betonové ploty skládané z prefabrikovaných dílců nabízejí široké designové možnosti a různé vzorové provedení. Od vzhledu přírodního kamene přes elegantní mozaiku až po atraktivní reliéfy s přírodními motivy.

Betonové ploty jednoduchost

Tyto plotové systémy se vyznačují jednoduchou montáží. Jednotlivé plotové díly umístíme mezi plotové sloupky. Takový plotový systém je bez základových řešení, které zlevňuje celou výstavbu. Betonové ploty mají tu výhodu, že montáž je jednoduchá.

Betonové ploty množství

Mimo jiné si u nás také můžete vybrat z velkého množství kombinací jednotlivých typů desek. Betonový plot je také bezúdržbový - odolný vůči větru, sněhu, ledu, atd... Také ho můžete kompletně rozebrat. Může být také elegantní s neotřelými vzory nebo ochranný - chrání majetek před cizím poškozením. Mezi další výhody patří to, že je cenově dostupný pro každého, vhodný zejména pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty a firmy, ale i pozemky, lesy. Pokud budete chtít, můžete si natřít betonový plot i fasádní barvou

želva suchozemská

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky